ÖDEME ve TESLİMAT

Bu sayfada Hediyeci.com.tr üzerinde yapacağınız alışverişler için ödeme ve teslimat koşulları hakkında detaylar bulunmaktadır.

1) BANKA HAVALESİ veya EFT YAPARAK FİNANSBANK Marmaris Şubesi TR59 0011 1000 0000 0021 8453 01 IBAN numaralı (TL) hesabımıza Hes.No: 21845301

2) SİTEMİZ ÜZERİNDEN KREDİ KARTI İLE Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme veya Hepsipay sanalpos altyapı hizmeti ile online taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 5 (beş) iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) İPTAL EDİLEN SİPARİŞLERİN İADE ÖDEMESİ Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; EYFEL TUR.İTH.İHR.İNŞ.LTD.ŞTİ. 5 (beş) iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. Aksi halde, yukarıda belirtilen ücret iade süreci doğru bilgiler sağlanıncaya kadar uzayabilir.

4) KARGO ve TESLİMAT Saat: 12:00'ye sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 2 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.  Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.  Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Marmaris merkezli şirketimizden ürünler MNG KARGO firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.  Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

5) SİPARİŞ ve ÖDEME TAKİBİ  Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.  Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

LÜTFEN DİKKAT EDİN !

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0252 413 36 50 veya 0533 279 13 13 numaralı telefonlara veya info@hediyeci.com.tr mail adresine bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.